• آخرین بروز رسانی : 1400/06/27

اخبار > تقدیر و تشکر معاون فنی و فناوری های نوین سازمان انتقال خون ایران از انتقال خون قزوین

 


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر و تشکر معاون فنی و فناوری های نوین سازمان انتقال خون ایران از انتقال خون قزوین

 

به گزارش روابط عمومی انتقال خون قزوین، دکتر سعید محمدی معاون فنی و فناوری های نوین سازمان انتقال خون ایران با ارسال نامه ای از زحمات ارزشمند مدیر کل و کارمندان انتقال خون استان تقدیر و تشکر کرد .

در متن این نامه خطاب به دکتر مریم مدرسی مدیر کل انتقال خون استان قزوین آمده است : با سلام و احترام همانگونه که مستحضرید تامین خون سالم و کافی برای بیماران نیازمند در سرتاسر کشور بدون اجرای دقیق تعهدات تعیین شده در شبکه ملی خونرسانی امکانپذیر نخواهد بود .با توجه به پایش مستمر میزان ارسال و دریافت خون در شبکه ملی خون رسانی و تحلیل آمار واصله طی 5 ماهه نخست سال، میزان ارسال خون توسط آن اداره کل بیش از میزان تعهد تعیین شده ، بوده است. بدینوسیله از زحمات جنابعالی و همکاران شما در آن اداره کل در زمینه مدیریت بهینه ذخایر خونی و همکاری صمیمانه در شبکه ملی خونرسانی، قدردانی می گردد. توفیق روزافزون و موفقیت همیشگی شما و سایر همکاران ارجمند را در پیشبرد اهداف عالی سازمان، از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.


گفتنی است؛  تحقق رسالت سازمان انتقال خون ایران که همانا تأمین خون سالم و کافی است جزء در سایه آموزش و افزایش آگاهی عموم جامعه به ویژه جمعیت داوطلب  اهداکننده و نیز افزایش ارتقای سطح رضایت مندی اهداکنندگان میسر نخواهد بود.

 


 


 ١٢:١٧ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٩٩٣    /    تعداد نمایش : ١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج